Türk Cam ve Seramiklerinin Tasarım Gücü, Teknolojisi ve Ürün Çeşitliliği Ambiente'de Sergilendi


Türk Cam ve Seramiklerinin Tasarım Gücü, Teknolojisi ve Ürün Çeşitliliği Ambiente'de Sergilendi


Tüketim ürünlerinin en prestijli fuarlarından olan Ambiente, 25-30 Ocak 2024 tarihlerinde Frankfurt’ta gerçekleşmiştir ve Turkish Ceramics ile TurkishGlass markalarımız ile katılım sağlanmıştır.

Üstün kalitesi, tasarım yeteneği ve sürdürülebilir ürünleriyle ön plana çıkan, cam ve seramik alanında uzmanlaşmış 30’a yakın seçkin üye firmamız da gelişmiş ve özelleştirilmiş çözümlerini keşfetmeleri için fırsat sunan stantları ile fuarda yer almışlardır.

Standımızda yerli cam, porselen ve seramik ürünlerinin yer aldığı Türk ürünlerinin zarafet ve estetiğini sergileyen özel bir enstalasyon sergilenmiş, ziyaretçiler tarafından ilgi ve beğeni ile karşılanmıştır.

Fuar alanında yayınlanan reklam çalışmalarımıza ek olarak fuar süresince TurkishGlass ve Turkish Ceramics Instagram, LinkedIn ve Facebook sosyal medya hesaplarında seramik sofra ve mutfak eşyaları ile cam ev eşyası özelinde kapsamlı bir reklam kampanyası yürütülmüş, marka bilinirliğimize katkı sunacak şekilde hedef kitleye başarılı şekilde ulaşılmıştır.

Frankfurt Başkonsolosu Erdem Tunçer ve Ticaret Ataşesi Yusuf Yerkel’in de katılımlarıyla fuarın 3 gününde düzenlenen ve yoğun ilgi gören iletişim etkinliğinde katılımcılar, Michelin yıldızlı şef Ali Güngörmüş'ün hazırladığı Türk mutfağının seçkin lezzetleriyle Türk cam ve seramik ürünlerinin mükemmel uyumunu deneyimlemişlerdir.


Önceki Haber Sonraki Haber