Seramik Tanıtım Grubu "BIG 5" Fuarına 8. kez Katıldı


Seramik Tanıtım Grubu "BIG 5" Fuarına 8. kez Katıldı


Her yıl Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde düzenlenen “THE BIG 5 SHOW” Fuarı, bu yıl da 21–24 Kasım 2011 tarihleri arasında Dubai International Exhibition & Convention Centre’de gerçekleştirilmiştir. 70 ülkeden 2.500’den katılımcının olduğu, Orta Doğu’nun en büyük inşaat, yapı ve yapı malzemeleri fuarı olan “THE BIG 5 SHOW” Fuarına, bu yıl da Seramik Tanıtım Grubu adına Rashid Hall B 210’da yer alan 24 m2’lik bir info standla katılım sağlanmıştır. İnşaat, Su Teknolojileri, Çevre, Cam ve Metal, Havalandırma ve  Soğutma, Temizlik ve Bakım sektörlerinde Ortadoğu’nun en önemli fuarlardan biri olan “The Big 5 Show Fuarı”na, Seramik Tanıtım Grubu faaliyetleri çerçevesinde 8. kez katılım gerçekleştirilmiştir.

Fuar sırasında, Abu Dhabi Büyükelçisi Sayın Ş. Vural ALTAY, Dubai Başkonsolosu Sayın Ümit YALÇIN, Dubai Ticaret Müşavirlerimiz Sayın Serdar KUMBARACI ve Gülizar YAVAŞ standımızı ziyaret etmişler ve Türk seramik sektörü hakkında bilgi almışlardır.

100’ün üzerinde profesyonel ziyaretçinin ziyaret ettiği standımızda Türk Seramik Sektörünü tanıtan katalog, CD, promosyon malzemeleri ziyaretçilere dağıtılmıştır. Öte yandan fuar süresince Söğütsen Seramik A.Ş. temsilcisi standımızdan yararlanmış olup, ikili görüşmelerini standımızda gerçekleştirmiştir.


Önceki Haber Sonraki Haber